+420 724 119 949 bstolbova@seznam.cz

SKEYNDOR je značkou profesionální kosmetiky, k terá v roce 2016 slaví 50 let od svého vzniku.

Zákazníkům nabízí více než 20 produktových řad, které pokrývají každý aspekt estetické péče o pokožku. Díky tomu se SKEYNDOR stal jednou z vedoucích firem na současném t rhu.

Motto: „Poskytovat nejlepší kvalitu – především díky inovačnímu, vědeckému výzkumu a účinným aktivním složkám“. Toto heslo se snaží naplňovat již od roku 1966, kdy ve španělské Terrasse došlo k založení společnosti a to Publio Puentem, doktorem chemie a Juanem Morcillou, provozním inženýrem.

Jedná se o španělskou kosmetickou značku, která je známá po celém světě a je specialistou v oboru anti-age péče o pleť, díky skvělému týmu vědců, laboratornímu výzkumu a dlouholetým zkušenostem.

Kosmetické řady SKEYNDOR dnes používá více než 15 000 profesionálů po celém světě, od Kanady až po Nový Zéland.

Mezinárodní ocenění

• V letech 1987–1988 s polečnost SKEYNDOR uvedla na odborný trh lipozómy, které se okamžitě staly hitem, a postupem času se tato technologie vyvinula v nanotechnologii, která je dnes jedním ze základních vědecjkých pilířů výzkumu společnosti SKEYNDOR.
• V roce 1995 – SKEYNDOR byl oceněn „Laus de Oro“ za vynikající výsledky v oblasti designu a kvality za řadu „Natural Defence“.
• V roce 2001 – podepsání Smlouvy s japonskou mezinárodní společností „KANEBO“ o výzkumu, vývoji a výrobě tělové řady „Body Slindy“. Tato dohoda podpořila image kosmetiky v zahraničí a značka SKEYNDOR získala Cenu za exportní dokonalost, kterou uděluje Obchodní komora.
• V roce 2004 byla vytvořena řada Hydra Filler, se kterou se SKEYNDOR stal průkopníkem ve vývoji zvětšujících se mikrokapslí pro vyplňování vrásek.
• V roce 2004, v australském Sydney prestižní noviny „HER ALD TRIBUN“ udělily značce SKEYNDOR cenu za Vynikající oční linie z řady Platinum.
• V roce 2006, společnost SKEYNDOR uvedla na trh řadu „Aquatherm“, první kosmetickou řadu obsahující termální vodu s nejvyšším obsahem hořčíku na světě.
• V roce 2008 společnost zahájila svoji éru v genetické kosmetice s novou řadou „Eternal“. Je to řada obsahující nanolipozómy rostlinných kmenových buněk jakož to aktivní složky, která byla vyvinuta v úseku R+D společnosti SKEYNDOR. Ve stejném roce tato řada získala Cenu Evropské kosmetické akademie za inovační aktivní složku.
• Rok 2010 se stal svědkem příchodu revoluční řady „Corrective“. Po 3 letech výzkumu a více než pětadvaceti testovaných složkách, SKEYNDOR uvedl tuto novou řadu přípravků proti stárnutí, jakož to reálnou alternativu chirurgického zákroku. V roce 2013 řada Corrective společnosti Skeyndor získává jako první ve Španělsku ocenění ASIASPA AVARDS 2012 za nejlepší výrobek v boji proti známkám stárnutí.
• V roce 2012 je uvedena nová řada Global lift Technologie [ProGEN-in] – exkluzivní technologie vyvinutá značkou SKEYNDOR® zaměřená proti ukazatelům biologického stárnutí. Technologie [ProGEN-in] je založena na působení třech základních specifických složek: jedna z nich Biomimetický peptid elafin získal ocenění Innovation Zone Best Ingredient Award 2012 na veletrhu In-cosmetics®, Barcelona 2012. Kromě uděleného ocenění je aktivní látka užívaná v těchto ošetřeních -peptid elaf in – předmětem lékařských výzkumů s cílem jej využít k léčení degenerativních o nemocnění.
• V roce 2014 Skeyndor získal 1. místo ve španělské prestižní soutěži kosmetických produktů – v kategorii porfesionální kosmetiky. Oceněným výrobkem se stal Global lift Elixír.
• V roce 2014 Inovativní omlazující serum Global Lift Contour Elixir od Skeyndoru získalo ocenění známé jako “Ocenění za profesionální omlazující přípravek” (The Professional Anti Aging Product Award), udělené časopisem Sisters Beauty Pro vydávaným v Číne, Hong Kongu, Macau, Malaysii a Singapuru.