+420 724 119 949 bstolbova@seznam.cz

Novinka

Španělská kosmetika SKEYNDOR ošetření TIMELESS PRODIGI 

Exkluzívní technologický skvost pro Vaši pleť. Kombinace luxusu a vědy s jedinečným smyslovým zážitkem. SKEYNDOR Vám přináší nejpokročilejší technologii a vytváří toto celkové anti-age ošetření, aby bylo možno definitivně bojovat proti známkám stárnutí pleti.

Kombinace s vysokou koncentrací 25 exkluzivních a vědecky zvolených účinných látek, která spojuje 3 strategie pro omlazení, jež se navzájem doplňují tak, aby byla vhodná pro všechny věkové skupiny a vyhověla všem estetickým nárokům.

Byl vytvořen exkluzivní protokol péče s rituály inspirovanými nejvybranějšími ošetřeními. Každý krok dopřeje jedinečný a neopakovatelný zážitek, zahalí do luxusu a pohody všech pět smyslů. Výsledkem je viditelně omlazená, vypnutá, hutnější a prozářená pleť.

Věrnostní program

U nás můžete uplatnit Vaši kartu CREEDO a získat 10% bonus věrného zákazníka a 5% bonus za nákup kosmetiky

Více informací najdete ZDE

Dárkové poukazy

Nabízíme k zakoupení dárkové poukazy

 „Dárkový poukaz je možno napsat na „míru“, nemusí tam být napsaná hodnota poukazu, ale např. „poukaz pro Marii Novákovou na ošetření Derma Penem“ a u mě si napíši částku, která odpovídá danému poukazu.

Oxyceutical

je výsledkem vědeckých studií, které umožnily vnést poznatky vědy a výsledky přísných testů do revolučního a účinného kosmetického ošetření.

…….více viz. ošetření.