+420 724 119 949 bstolbova@seznam.cz

Dovolená 17.6.-21.6.2024

 Vážené klientky,

v termínu 17.6.2024-21.6.2024 čerpám dovolenou. V tomto časovém rozmezí budu na telefonu pouze omezeně, nicméně se i tak budu snažit vyřídit Vaše telefonáty a sms zprávy.

Děkuji za pochopení a na všechny se opět budu těšit po dovolené.

                          Barbora Štolbová                                    

 

Collagenliftlab

Dynamická biostimulace kolagenu pro ultrazpevnění pokožky s růstovými faktory a biomimetickými peptidy. Toto patentované ošetření získalo díky svým účinkům prestižní ocenění od anglické společnosti Global Health & Pharma. 

Ucelené ošetření od přípravy pleti po závěrečný krém.

Ošetření napodobuje vlastní mechanismy těla pro přirozenou produkci vlastního kolagenu a elastinu. 

Vlastní kolagen nastartujeme přípravou pleti díky peelingu s kyselinou mléčnou, která má velkou hydratační schopnost, projasňující efekt a zároveň stimuluje kolagenní vlákna k činnosti.
Nejdůležitější krok z celé procedury je transdermální patch maska napuštěná vysokým obsahem aktivních látek pro stimulaci tvorby kolagenu a elastinu a dále pak biodynamická stimulace červeným světlem, která působí na mitochondrii a nastartuje tak vyšší tvorbu ATP(Adenosintrifosfát), který zvýší buněčnou energii a regeneraci buněk. 
Hlavní účinky
– tvorba nového kolagenu a elastinu
– zpomaluje procesu stárnutí
– zvyšuje krevní oběh, aktivuje lymfu a zvyšuje obsah kyslíku v tkáních a podporuje regeneraci
Pokožka bude zpevněná a vrásky redukovány. 

 

…….více viz. ošetření – odkaz bude doplněn

Dárkové poukazy

Nabízíme k zakoupení dárkové poukazy
 „Dárkový poukaz je možno napsat na „míru“, nemusí tam být napsaná hodnota poukazu, ale např. „poukaz pro Marii Novákovou na ošetření Derma Penem“ a u mě si napíši částku, která odpovídá danému poukazu.

Oxyceutical

je výsledkem vědeckých studií, které umožnily vnést poznatky vědy a výsledky přísných testů do revolučního a účinného kosmetického ošetření.

…….více viz. ošetření.