+420 724 119 949 bstolbova@seznam.cz
Kosmetika  René D´essay (dříve OXY-SPA)

Výrobky René D´essay jsou profesionální italskou pěstící kosmetikou s mnohaletou tradicí. Zastupuje produkty založené na vědecké bázi, produkty, které se přibližují standardům farmaceutických produktů. Jedná se o výrobky, které jsou používány nejen v kosmetologii, ale i v dermatologii.

Kosmetická společnost René D´essay S.N.C. byla založena  v roce 1999 v italské Bologni skupinou vybraných mladých a dynamicky se rozvíjejících profesionálů se znalostmi v oborech biologie, chemie, fyziky a farmakologie.

Společnost je v současné době na vysoké úrovni. Nejenže má vlastní kosmetické studio a showroom s kosmetickými přístroji, ale je schopna nabídnout vysokou kvalitu přípravků a kompletní servis od vývoje a studií jednotlivých produktů, přes design obalové techniky s vlastní grafikou až po marketingové studie. Vývoj vychází ze zkušeností z průzkumu trhu.

Společnost René D´essay velice přísně dodržuje přípravu vývoje jednotlivých produktů. K výrobě používá primární surovinové zdroje výhradně té nejlepší kvality. Použité aktivní látky, jednotlivé suroviny včetně minerálních složek jsou v souladu s přírodou a biologickými zákony. Proto použité suroviny ani výsledný dermatokosmetický produkt nejsou testovány na zvířatech.

Společnost disponuje veškerými testy o způsobilosti a účinnosti jednotlivých produktů. Víme, že klient má dnes znalosti a požadavky, které před 15 -20 lety chyběly. Roste konkurenceschopnost jednotlivých kosmetických firem, roste konkurence ze strany farmaceutických firem, útočí reklamní kampaně na různé kosmetické značky. Díky flexibilnímu přístupu společnosti René D´essay je společnost schopna nabídnout dermokosmetiku s novými formulemi pro pleti středoevropského podnebného pásma.

Kosmetické přípravky René D´essay jsou určeny pro práci v kosmetických salónech či estetických centrech, kde jsou používány kosmetické přístroje a kde se provádí ošetření chemickými peelingy či mezoterapií. Přípravky jsou nedráždivé, jsou velice dobře snášeny.

Přípravky pro domácí péči jsou cenově velmi dobře dostupné.