+420 724 119 949 bstolbova@seznam.cz
OXYCEUTICALAB (kyslíková terapie)

Urban oxy system

Proč podstoupit ošetření o xyceutical?

Ošetření oxyceutical založené na aktivní látce nasycené biodisponibilním kyslíkem, vyrobené moderními technologickými postupy, je schopné pokožce dodat správné množství kyslíku a tím stimulovat její buňky k sebeobnově a regeneraci a vytvořit optimální podmínky pro zabránění

projevům stárnutí daným věkem nebo okolními faktory, jako např. nadměrným sluněním, znečištěním, kouřem a každodenním shonem a stresem.

Pokožka se stává vitálnější, pevnější, vyhlazená a září.

Pro koho je ošetření určeno?

Ošetření není určeno jen několika málo privilegovaným, ale díky dostupné ceně si jeho příznivých účinků může dopřát každý.

Proč se oxyceutical tak liší odběžných kyslíkových ošetření?

Ještě před několika málo lety si nikdo kosmetické přípravky s obsahem kyslíku nedokázal představit. Kvůli jeho těkavé formě jej nebylo možné topicky používat, to znamená, že nebyl biodisponibilní.

Snaha o polapení kyslíku a jeho převedení na stabilní formu, aby bylo možné využít jeho enormního potenciálu pro kosmetické a estetické účely, přinesla své plody našim výzkumným pracovníkům, kterým se podařilo vytvořit podmínky, za nichž lze kyslík udržet v biologickém prostředí a použít jej v požadovaném okamžiku.  Molekula, kterou výzkumní pracovníci vytvořili v rámci systému oxceutical§, byla pojmenována jako „biodisponibilní kyslík O3“.

Jak oxyceutical působí a funguje?
Lipofilní vlastnosti obsažené aktivní látky umožňují dosáhnout velmi vysokého stupně pronikání do pokožky a vysoce účinného působení na její buňky. Je velice dobře známo, že např.oleje okamžitě pronikají i do těch nejhlubších vrstev. Tato metoda umožňuje a usnadňuje nastartování celé řady chemických reakcí, jichž je kyslík významnou součástí. Je nezbytným motorem pro neutuchající proces buněčné obnovy a obrany proti škodlivým vlivům, s nimiž neustále přicházíme do styku. Princip tohoto prokázaného účinku na přirozený enzymatický systém buněk spočívá ve schopnost i biodisponibilního kyslíku prostupovat buněčnými membránami, rozptylovat se v cytosolu a aktivovat mitochondriální dýchací řetězec, který citelnězvýší disponibilní energii buněk.

Délka ošetření je 90 minut

Cena: 1750,-Kč

S použitím Microneedling Dermapen – 2050,-Kč