+420 724 119 949 bstolbova@seznam.cz
CHEMICKÝ PEELING

CHEMICKÝ PEELING

Neinvazivní metoda sloužící  k vyhlazení vrásek a jizev, vyrovnání kožních  nerovností, pigmentačních skvrn, projasnění pleti a celkově k omlazení obličeje. Velmi vhodné také pro aknózní typ pleti.
Chemický peeling je vhodné provádět v době s nízkou sluneční aktivitou, tj. cca září až květen a pro viditelnější výsledek je vhodné podstoupit kůru 3-4 ošetření..

Celá kůra navíc zahrnuje zklidňující masáž, zklidňující masku, závěrečný krém a každá zákaznice obdrží vzorek hydratačního krému pro domácí ošetření .

Důležité: týden před chemickým peelingem neprovádíme tato ošetření:
– depilace, epilace, laser, masky, dermabraze, barvení vlasů, trvalá ondulace, žehlení vlasů, permanentní make-up, další typy peelingu

V den ošetření nepoužívejte make-up, neličte se a nepoužívejte parfém!

DOPORUČENÍ
2 – 3 týdny před plánovaným ošetřením chem. Peelingem připravíme pleť domácí aplikací kyseliny glykolové. Pro tyto účely slouží krém s obsahem 5% (nebo 10%) kys. glykolové, který provádíme ráno a večer, vynecháme oční partie a oblast rtů. Vše možno zakoupit v salonu.

Po ošetření
3-7 dní po ošetření aplikujeme 2x denně hydratační (zklidňující) krém až do zklidnění. Poté opět používáme krém s kys. glykolovou. Pleť velmi jemně omýváme. Nevystavujeme se slunečnímu záření a používáme ochranné prostředky proti slunečnímu záření). 2 dny nepoužíváme make-up – pouze pudr.

Cena ošetření:

1300,-Kč za jedno ošetření

3600,-Kč/3 ošetření

4600,-Kč/4 ošetření

4200,-Kč/4 ošetření -stálé zákaznice

5500,-/5 ošetření

Cena zahrnuje:

  • odlíčení obličeje
  • gelový roztok peeling – 30% kys. glykolové
  • působení cca 3- 8min. ( dle typu pokožky až 12 min.)
  • neutralizace
  • zklidňující masáž hydratačním sérem
  • zklidňující maska
  • závěrečný krém